HavHav.Forum.St - Köpek Dostlarının Sitesi

Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!  B-261910-üye_ol

Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!  B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpekler ,KediLer,BaLıkLar,KuşLar hakkında bilgiler içeren, sadık dostların sitesi.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
PetArkadaş Davetiye Kodu Verilir.Almak İçin Buraya Tıklayınız.

Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!

YazarMesaj
Dasy-Lucky
HavHav Üye
HavHav                 Üye
Dasy-Lucky

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 3 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/07/11
Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!  Empty
MesajKonu: Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!    Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!  EmptySalı Tem. 12 2011, 00:17

Merhaba Arkadaşlar.

Şu an elimde 3 haftalık annesi ölmüş husky cinsi köpek bulunuyor.Çevremizde hiç süt anne köpek olmadığı için mecburen biz beslemek zorunda kaldık. PetShop tavsiyesiyle , PetShop'tan aldığımız yavru köpek mamasını ( Gimborn aufbau-milch ) kullanıyorum. Köpeğim bu mamayı sevmediği için günde 5ml'lik şırıngayı 2 kere zorla içiriyorum. Bu duruma canım çok sıkıldığı için bir parca beyaz peynir yedirdim. Köpeğim peyniri çooook sevdi. Very Happy Fakat süt ve süt ürünlerinin köpeğe zarar vereceğini , köpeğin ölümüne sebep olacağını söylediler. Ne yapmalıyım . Mamanın yanında verebileceğim başka bir yiyecek varmı? mamayıda suyla karıstırıp veriyorum ayrıyeten su vermeme gerek varmı? Tesekkürler..

Yavru Köpek Besleme!!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Laktasyon (emzirme) döneminde besleme
» Yavru Husky
» KÖPEK ALMADAN ÖNCE
» Yavru Köpeklerde Beslenme
» YAVRU KÖPEĞİN SÜTTEN KESİLMESİ