HavHav.Forum.St - Köpek Dostlarının Sitesi

PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 B-261910-üye_ol

PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpekler ,KediLer,BaLıkLar,KuşLar hakkında bilgiler içeren, sadık dostların sitesi.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
PetArkadaş Davetiye Kodu Verilir.Almak İçin Buraya Tıklayınız.

PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR

+18
ozgamz
sarko
mltmylmzz
gulin
kopegimpasa
Kerim C. Duymus
seleyna2010
Seker
backturnpasha
teknoloji16
Umut [:
stellina
kaliteliinsan
tery
xzorrox
ykayserili
Shift ~
98xzx
22 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
kopegimpasa
HavHav Üye
HavHav                 Üye
kopegimpasa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 Başarı Gücü Başarı Gücü : 10 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/03/11
PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 14 2011, 20:40

Seker demiş ki:
Yokmu bu sitenin yoneticisi ilgilenen bir arkadas "petarkadas davetiye kodu verilir" diye forum basligi acmissiniz bir ALLAH'in kulu ilgi gosterip cevap vermiyor lutfen arkadaslar davetiye veremiyorsaniz bunu belirtin bizde boyle bir istekte bulunmayalim rica ediyorum. Iyi forumlar herkese..

Biraz beklerseniz eğer size en kısa zamanda cevap gelecektir.
Seker
HavHav Üye
Seker

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 Başarı Gücü Başarı Gücü : 5 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPtsi Mart 14 2011, 22:14

kopegimpasa demiş ki:
Seker demiş ki:
Yokmu bu sitenin yoneticisi ilgilenen bir arkadas "petarkadas davetiye kodu verilir" diye forum basligi acmissiniz bir ALLAH'in kulu ilgi gosterip cevap vermiyor lutfen arkadaslar davetiye veremiyorsaniz bunu belirtin bizde boyle bir istekte bulunmayalim rica ediyorum. Iyi forumlar herkese..

Arkadasim ztn kac gundur bekliyorum sorun beklemem degil cevap alamamam muhatap bulamam ..
kopegimpasa
HavHav Üye
kopegimpasa

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 Başarı Gücü Başarı Gücü : 10 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 08/03/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15 2011, 17:45

Seker demiş ki:
kopegimpasa demiş ki:
Seker demiş ki:

Arkadasim ztn kac gundur bekliyorum sorun beklemem degil cevap alamamam muhatap bulamam ..

Eğer izin varsa ben verebilirim..
Seker
HavHav Üye
Seker

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 5 Başarı Gücü Başarı Gücü : 5 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 07/03/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptySalı Mart 15 2011, 18:22

Arkadasim verebilirsen gercekten cok sevinirim lutfen rica ediyorum
gulin
HavHav Üye
gulin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 Başarı Gücü Başarı Gücü : 8 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/05/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Mayıs 18 2011, 23:06

merhaba,
benim de bir patarkadas davetiyesine ihtiyacim var,
ozel mesaj ile yollayabilir misiniz
gulin
HavHav Üye
gulin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 8 Başarı Gücü Başarı Gücü : 8 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 18/05/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPerş. Mayıs 26 2011, 21:14

bana bir cevap gelicek mi gelicekse ne zaman tam 8 gun olmus
gulin
HavHav Üye
gulin

MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Mayıs 28 2011, 09:43

madem bir cevap vermiyceksiniz, davetiye de yollamiycaksiniz, neden insanlari davetiye verilir diye yaniltiyorsunuz en azindan bunu aciklasaydiniz
mltmylmzz
HavHav Üye
mltmylmzz

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 06/06/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPtsi Haz. 06 2011, 02:54

Shift ~ demiş ki:
Arkadaşlar PetArkadaş Davetiye Kodu Verilir.İstiyenler Buraya Yazsınlar.

HavHav.Forum.St | Site Kurucusu | Yönetici

ben 2 aylık erkek maltese terrıer ım ıcın petarkadas a uye olmak ıstedım ama davetıyem yok yardımcı olabılırmısınız acaba ? mail im [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

oglumla ben Smile
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
sarko
HavHav Üye
sarko

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 15/06/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPerş. Haz. 16 2011, 14:15

lütfen bana da davetiye yollar mısın
ozgamz
HavHav Üye
ozgamz

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/06/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Haz. 25 2011, 21:20

bende petarkadas davetıyesı alabılırmıım...tesekkurler...
rex
HavHav Üye
rex

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2 Başarı Gücü Başarı Gücü : 4 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 29/06/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Haz. 29 2011, 15:21

banada bi petarkadaş davetiyesi yollarrmısın çok ihtiyacım var Very Happy
supislive
HavHav Üye
supislive

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 02/07/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyC.tesi Tem. 02 2011, 16:33

ben yeni üye oldum.
nasıl 5 mesaj anlamadım?
bilgi için şimdiden teşekkürler
champollion
HavHav Üye
champollion

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 28/07/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyPerş. Tem. 28 2011, 21:49

Benimde acilen bir davetiyeye ihtiyacım var sorun olmazsa banada yollarmısınız lütfen
yagz
HavHav Üye
yagz

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1 Başarı Gücü Başarı Gücü : 1 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/08/11
MesajKonu: Geri: PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR   PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR - Sayfa 2 EmptyÇarş. Ağus. 24 2011, 16:04

Merhaba banada davet yollarsanız cok sevınırm

PETARKADAŞ DAVETİYESİ VERİLİR
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Kediye ilaç nasıl verilir:
» acil petarkadaş davetiyesine ihtiyacım var mesaj olarak gönderirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler