HavHav.Forum.St - Köpek Dostlarının Sitesi

İleri İtaat Eğitimi B-261910-üye_ol

İleri İtaat Eğitimi B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpekler ,KediLer,BaLıkLar,KuşLar hakkında bilgiler içeren, sadık dostların sitesi.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
PetArkadaş Davetiye Kodu Verilir.Almak İçin Buraya Tıklayınız.

İleri İtaat Eğitimi

2 posters
YazarMesaj
means
Misafir

İleri İtaat Eğitimi Empty
MesajKonu: İleri İtaat Eğitimi   İleri İtaat Eğitimi EmptyPerş. Şub. 10 2011, 11:14

Şekil olarak Temel itaat eğitimindeki komutlar ile aynıdır. Bu eğitimin farkı, köpek ile sahibi arasında her hangi bir tasma, flexi gibi köpeğin bağlı olduğu bir cisim bulunmamasıdır. Tasmasız eğitim olarak ta adlandırılan bu eğitim sisteminin hedefi, köpek uzak mesafelerden komuta edilebilmesini ve tasmasız olarak sahibi yanında rahatlıkla kontrollü bir şekilde hareket etmesini sağlamaktır. Eğitim süresi, köpeğin ırk, karakter ve yaş özelliğinin yanında sahibinin de karakter özelliğine 20 ila 30 gün arasındadır.

Önemli: Özellikle ileri itaat eğitiminde köpek sahibinin, karakteri eğitimde uygulanacak ödül programlarından, eğitim süresine kadar birçok faktör üzerinde etki yapar. Bu nedenle köpek alırken, kendi karakterimizi ve sosyal yaşantımızı göz önünde bulundurmalıyız.
Shift ~
HavHav Yönetici
HavHav       Yönetici
Shift ~

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 422 Başarı Gücü Başarı Gücü : 956 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/01/10 Nerden Nerden : Nereye :)
MesajKonu: Geri: İleri İtaat Eğitimi   İleri İtaat Eğitimi EmptyPerş. Şub. 10 2011, 17:09

Teşekkürler..
https://havhav.forum.st
teknoloji16
HavHav Üye
HavHav                 Üye
teknoloji16

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7 Başarı Gücü Başarı Gücü : 9 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 12/02/11
MesajKonu: Geri: İleri İtaat Eğitimi   İleri İtaat Eğitimi EmptyC.tesi Şub. 12 2011, 00:30

teşekkürler...

İleri İtaat Eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bekçilik Eğitimi - İleri İtaat
» TEMEK İTAAT EĞİTİMİ
» Tuvalet eğitimi
» .Tuvalet eğitimi:
» KÖPEKLERİMİZE DAVRANIŞ EĞİTİMİ