HavHav.Forum.St - Köpek Dostlarının Sitesi

tuvaletde sıkıntı B-261910-üye_ol

tuvaletde sıkıntı B-261910-üye_ol

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Köpekler ,KediLer,BaLıkLar,KuşLar hakkında bilgiler içeren, sadık dostların sitesi.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
PetArkadaş Davetiye Kodu Verilir.Almak İçin Buraya Tıklayınız.

tuvaletde sıkıntı

2 posters
YazarMesaj
seleyna2010
HavHav Üye
HavHav                 Üye
seleyna2010

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7 Başarı Gücü Başarı Gücü : 9 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/03/11
tuvaletde sıkıntı Empty
MesajKonu: tuvaletde sıkıntı   tuvaletde sıkıntı EmptySalı Mart 01 2011, 14:43

Dostlar merhaba 1,5 yaşında bir şivava erkek köpeğim var çok zeki bir köpek soğuğa hassas olduğu için tuvaletini kışın evde özel yerine yapıyor.Daha 2,5 aylıkken öğrendi tuvaletini ancak son 1 aydır sanki bize inat yapar gibi kapı eşiklerine lavobonun ayağına yapmaya başladı.Yerine iki adım var gidiyor oraya yapmıyor hemen yanına yapıyorBide gidiyor az az yapıyor.Veterineri bir hap verdi ama o hap bildiğiniz sakinleştirivci onuda vermek istemiyorum artık yer silemkden fenalık geldi bir fikri olan varmı

saygılarla
Shift ~
HavHav Yönetici
HavHav       Yönetici
Shift ~

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 422 Başarı Gücü Başarı Gücü : 956 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 24/01/10 Nerden Nerden : Nereye :)
tuvaletde sıkıntı Empty
MesajKonu: Geri: tuvaletde sıkıntı   tuvaletde sıkıntı EmptySalı Mart 01 2011, 18:23

valla önceden eğitmişiniz.neden böyle bişey yapğıyor onada bişey diyemiyeceğim
https://havhav.forum.st
seleyna2010
HavHav Üye
HavHav                 Üye
seleyna2010

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7 Başarı Gücü Başarı Gücü : 9 Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 01/03/11
tuvaletde sıkıntı Empty
MesajKonu: Geri: tuvaletde sıkıntı   tuvaletde sıkıntı EmptyPtsi Mart 07 2011, 01:21

sebep belli oldu bizimki kendine bir eş istiyormuş o yüzden de kokusunu her yere bırakıyormuşSmile

tuvaletde sıkıntı
1 sayfadaki 1 sayfası